vývoj a výroba dotykových obrazovek

Dlouholeté zkušenosti s prodejem dotykových zařízení nás nakonec vedly k odstartování vlastního vývoje a výroby dotykových obrazovek a kiosků do expozic muzeí, na úřady nebo nemocnic. Významným milníkem pak je samotné uvedení naší vlastní modelové řady EDUTOUCH na trh, dotykové obrazovky určené primárně do školství. Jsme tak první ryze českou firmou, která velké dotykové obrazovky vyrábí přímo v ČR. JAWIQ – Made in EU, made in Czech Republic.

vývoj a výroba dotykových i nedotykových řešení

Zabýváme se i netypickými dodávkami dotykových i nedotykových řešení - od kiosků přes různé formy volně stojících, zavěšených i sofistikovanějších řešení s rozličnými způsoby užití. Neváhejte nás oslovit i s nejnáročnějšími požadavky a nároky. Společně to zvládneme!

programování a design aplikací

Vytváříme software nejen pro dotykové displaye na klíč, od malých projektů pro expozice muzea nebo galerie až po rozsáhlé informační systémy a to včetně navazujících grafických a dalších služeb.

konzultace – IT a AV technika ve vaší organizaci

Máme zkušenosti s komplexním rozborem potřeb mnoha organizací se širokým záběrem různých aktivit. Rozhodně se proto nebojíme, že bychom nedokázali korektně zanalyzovat i ty vaše. A jak je pro naší společnost obvyklé, vzniklé návrhy na řešení konkrétních situací budou plně korespondovat se současnými trendy, s důrazem na optimalizaci a účelnost následné správy i investicí.

konzultace – Licencování Microsoft

Díky dlouhodobému partnerství se společností Microsoft se dlouhodobě pohybujeme v oblasti školství, kde proto dokážeme efektivně posoudit vaše potřeby a možnosti ve chvíli, kdy je nutné zajistit správné zalicencování vaší organizace. Ze zkušenosti víme, že je to téma, kterému většina organizací nemá příliš času se věnovat a to bývá mnohdy důvod nesprávného nebo nevhodně nastaveného a drahého licencování.

nasazení Office 365 ve vaší organizaci

Office 365 není jen mocným cloudovým řešením pro velké podniky, školy a školská zařízení. Je to i extrémně efektivní nástroj pro odbourání neefektivních zastaralých koncepcí i v malých organizacích, provozujících e-mailové servery a datová úložiště na vlastním hardware. Dnešní „Cloud“ trend samozřejmě většině IT firem a správců nevyhovuje – vede totiž k jednomu zásadnímu cíli – citelným úsporám právě díky absenci nákladů na pořízení drahé serverové techniky a její obsluhu, správu a další aktivity s tím spojené. Proč tedy platit za něco, co nepotřebujete, když řešení Office 365 můžete nasadit právě s námi? Více info o řešení Office 365 naleznete zde.

školení a DVPP

Poskytujeme řadu kurzů a školení a jako jedno ze vzdělávacích center CoE (Centre of Education) společnosti Microsoft nabízíme tedy i akreditované kurzy DVPP Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint a další.

jsme rádi, že můžeme spolupracovat se zajímavými partnery