vývoj a výroba dotykových obrazovek

Dlouholeté zkušenosti s prodejem dotykových zařízení nás nakonec vedly k odstartování vlastního vývoje a výroby dotykových obrazovek. Významným milníkem pak je samotné uvedení naší vlastní modelové řady EDUTOUCH na trh. Jsme tak první ryze českou firmou, která velké dotykové obrazovky vyrábí přímo v ČR. JAWIQ – Made in EU, made in Czech Republic.

vývoj a výroba dotykových i nedotykových řešení

Zabýváme se i netypickými dodávkami dotykových i nedotykových řešení - od kiosků přes různé formy volně stojících, zavěšených i sofistikovanějších řešení s rozličnými způsoby užití. Neváhejte nás oslovit i s nejnáročnějšími požadavky a nároky. Společně to zvládneme!

programování a design aplikací

Vytváříme software nejen pro dotykové displaye na klíč, od malých projektů pro expozice muzea nebo galerie až po rozsáhlé informační systémy a to včetně navazujících grafických a dalších služeb.

konzultace – IT a AV technika ve vaší organizaci

Máme zkušenosti s komplexním rozborem potřeb mnoha organizací se širokým záběrem různých aktivit. Rozhodně se proto nebojíme, že bychom nedokázali korektně zanalyzovat i ty vaše. A jak je pro naší společnost obvyklé, vzniklé návrhy na řešení konkrétních situací budou plně korespondovat se současnými trendy, s důrazem na optimalizaci a účelnost následné správy i investicí.

konzultace – Licencování Microsoft

Díky dlouhodobému partnerství se společností Microsoft se dlouhodobě pohybujeme v oblasti školství, kde proto dokážeme efektivně posoudit vaše potřeby a možnosti ve chvíli, kdy je nutné zajistit správné zalicencování vaší organizace. Ze zkušenosti víme, že je to téma, kterému většina organizací nemá příliš času se věnovat a to bývá mnohdy důvod nesprávného nebo nevhodně nastaveného a drahého licencování.

nasazení Office 365 ve vaší organizaci

Office 365 není jen mocným cloudovým řešením pro velké podniky, školy a školská zařízení. Je to i extrémně efektivní nástroj pro odbourání neefektivních zastaralých koncepcí i v malých organizacích, provozujících e-mailové servery a datová úložiště na vlastním hardware. Dnešní „Cloud“ trend samozřejmě většině IT firem a správců nevyhovuje – vede totiž k jednomu zásadnímu cíli – citelným úsporám právě díky absenci nákladů na pořízení drahé serverové techniky a její obsluhu, správu a další aktivity s tím spojené. Proč tedy platit za něco, co nepotřebujete, když řešení Office 365 můžete nasadit právě s námi? Více info o řešení Office 365 naleznete zde.

školení a DVPP

Poskytujeme řadu kurzů a školení a jako jedno ze vzdělávacích center CoE (Centre of Education) společnosti Microsoft nabízíme tedy i akreditované kurzy DVPP Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint a další.

jsme rádi, že můžeme spolupracovat se zajímavými partnery